Spreaker (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: All
bg: Всички

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Show
bg: Покажи

en: Apply
bg: Търси
