Spreaker (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: edit
bs: izmijeni

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
