Spreaker (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Manage
et: Halda

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Show
et: Näita

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Shows
et: Näidatakse

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
