Spreaker (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Show
fi: Näytä

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Master
fi: Isäntä

en: Show ID
fi: Näytä ID

en: Node operations bulk form
fi: Solmujen bulkkitoimintojen lomake

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
