Spreaker (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Manage
he: ניהול

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Show
he: הצג

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
