Spreaker (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі
