Spreaker (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
