Spreaker (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Show
lt: Rodyti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
