Spreaker (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
