Spreaker (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Show
my: ပြပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -
