Spreaker (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
