Spreaker (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
