Spreaker (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: edit
fa: تدوین

en: Manage
fa: مدیریت

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Show
fa: نمایش

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
