Spreaker (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: edit
ta: மாற்று

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: All
ta: எல்லா

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Show
ta: காட்டு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
