Spreaker (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Action
te: చర్య

en: edit
te: మార్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Show
te: చూపించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
