Spreaker (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
