Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Changed
lv: Labots

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
lv: Derīga e-pasta adrese. Visi no sistēmas izsūtītie e-pasti tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese netiek publiskota un tiks izmantota tikai, ja vēlaties saņemt jaunu paroli vai ja vēlaties saņemt paziņojumus e-pastā.
