Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: User
ps: غړی
