Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi
