Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ
