Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Changed
ar: تم التغير
