Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Remove
cy: Symud

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr
