Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Changed
lt: Pakeista

en: Created on
lt: Sukurta

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
lt: Galiojantis el. pašto adresas. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. El. pašto adresas neviešinamas ir bus naudojamas jei norėsite atkurti slaptažodį ar norėsite gauti naujienas.
