Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Remove
mr: काढा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य
