Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Login
ug: كىرىش
