Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Login
hr: Prijava

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik
