Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
