Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Email address
kk: Email адресі

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы
