Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Remove
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Login
ru: Логин

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Changed
ru: Изменение

en: Created on
ru: Создано

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ru: Действительный адрес электронной почты. Все электронные письма, отправляемые системой, будут высланы на данный адрес. Адрес электронной почты не станет публичным и будет использоваться только если Вы захотите получить новый пароль, определенные новости или уведомления на почту.
