Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Login
sv: Logga in

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Created on
sv: Skapad den

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
sv: En giltig e-postadress. All e-post från systemet kommer skickas till denna adress. E-postadressen kommer inte synas offentligt och kommer enbart användas när du vill ta emot ett nytt lösenord, vissa nyheter eller meddelanden via e-post.
