Secure QR Login (2.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Changed
eu: Aldatuta
