Secure QR Login (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: User
fr: Utilisateur

en: Optional
fr: Facultatif

en: Query
fr: Requête

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Changed
fr: Modifié

en: Created on
fr: Créé le

en: Exclusive
fr: Exclusif
