Secure QR Login (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: User
gl: Usuario/a

en: Mode
gl: Modo

en: Optional
gl: Opcional

en: Query
gl: Consulta

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Changed
gl: Cambiado
