Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: User
et: Kasutaja

en: Mode
et: Viis

en: Optional
et: Valikuline

en: Query
et: Päring

en: Create new account
et: Registreeru

en: Changed
et: Muudetud
