Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: User
hu: Felhasználó

en: Mode
hu: Mód

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Created on
hu: Létrehozva
