Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Mode
pl: Tryb

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Query
pl: Zapytanie

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Created on
pl: Utworzono

en: Exclusive
pl: Ekskluzywnie
