Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Mode
sl: Način

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
