Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu
