Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Changed
az: Dəyişdi
