Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
fa: یک نشانی ایمیل معتبر تمام ایمیل های نظام به این نشانی ارسال می شود. نشانی ایمیل عمومی نمی شود و فقط در صورت تمایل به دریافت زمز جدید یا مایل به دریافت اخبار یا اعلان های خاص از طریق ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد
