Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Changed
da: Ændret

en: Created on
da: Oprettet den

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
da: En gyldig e-mail-adresse. Alle e-mails fra systemet sendes til denne adresse. E-mail-adressen bliver ikke offentliggjort og bruges kun hvis du ønsker at modtage en ny adgangskode eller hvis du ønsker at få bestemte notifikationer via e-mail.
