Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Login
he: כניסה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Changed
he: השתנה

en: Created on
he: נוצר ב
