Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Created on
hu: Létrehozva

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.
