Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող
