Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
