Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر
