Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Changed
ro: Schimbat

en: Created on
ro: Creat pe

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ro: O adresă de e-mail validă. Toate e-mail-urile din sistem vor fi trimise la această adresă. Adresa de e-mail nu este publică și va fi folosită doar dacă doriți să primiți o parolă nouă sau unele noutăți sau notificări prin e-mail.
