Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Remove
sr: Уклони

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Login
sr: Пријављивање

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Changed
sr: Промењен

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
sr: Унесите валидну е-мејл адресу. Сви сервисни мејлови које шаље сајт ће бити слати на ту адресу. Ваша е-мејл адреса неће бити јавно доступна и биће кориштена при промени лозинке или за обавештења или промоције.
