Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Email address
is: Netfang

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Login
is: Innskráning

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
is: Staðfest netfang. Allur tölvupóstur úr kerfinu verður sendur á þetta netfang. Netfangið er ekki opinbert og er aðeins notað ef þú þarft að fá nýtt lykilorð eða óskar að fá ákveðnar fréttir eða tilkynningar í tölvupósti.
