Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Login
nl: Inloggen

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
nl: Een geldig e-mailadres. Alle e-mails van het systeem worden naar dit adres gestuurd. Het e-mailadres wordt niet openbaar gemaakt. Het wordt alleen gebruikt als u een nieuw wachtwoord aanvraagt of als u per e-mail op de hoogte gehouden wilt worden van nieuws of mededelingen.
